Komunikaty prasowe FxPro

FxPro ogłasza wprowadzenie 4 nowych instrumentów

28-10-2010, 07:31

Nieustannie dążąc do zapewnienia Państwu szerokiej oferty instrumentów finansowych, z przyjemnością informujemy, że od 1 listopada 2010 w naszej platformie dostępne będą 4 nowe usługi:

  • USDTRY
  • EURTRY
  • GOLDEURO
  • SILVEREURO
‘Wierzymy, że nowo wprowadzone instrumenty pozwolą naszym obecnym i przyszłym klientom zdywersyfikować prowadzoną działalność handlową i spełnić zakładane cele inwestycyjne’ powiedział Panagiotis Xydas, Dyrektor Wykonawczy FxPro.

Nie ulega wątpliwości, że popularność par USDTRY i EURTRY wzrosła wraz z liczbą transakcji zawieranych przez klientów europejskich i amerykańskich z inwestorami z Turcji; z kolei wzrost liczby transakcji finansowych zawieranych z przedsiębiorcami tureckimi spowodował zwiększenie płynności obu par walut. Instrumenty USDTRY i EURTRY poszerzają naszą ofertę par walutowych dla rozwijających się rynków. Nasi klienci będą teraz mogli wykorzystać obie pary walutowe do zwiększenie swej obecności na rynkach eurazjatyckich.

Prowadzenie transakcji GOLDEURO i SILVEREURO to alternatywa dla klientów chcących handlować metalami, minimalizując udział dolarów amerykańskich w obrocie, głównej waluty wykorzystywaną do transakcji z udziałem metali. Panujący aktualnie kryzys finansowy spowodował również wzrost popularności euro.

Pracownicy Działu Obsługi Klienta z przyjemnością udzielą Państwu dodatkowych informacji na temat usług, o których informujemy powyżej. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktować się z nami można za pomocą usługi chat, połączenia zwrotnego (call back), emaila lub telefonu.

Nota prasowa

O FxPro

FXPro to wielokrotnie nagradzany broker rynku Forex, którego interesy zawsze idą w parze z tymi klientów, a osiąga to poprzez pomaganie im w osiąganiu większych zysków. FxPro dzięki posiadaniu niezwykle bogatych zasobów płynności ma na celu stanie się wiodącym dostawcą rozwiązań FX zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, którym firma oferuje swoje usługi już w ponad 150 krajach, zapewniając zaawansowane platformy handlowe i narzędzia algorytmiczne.

FxPro UK Limited jest zatwierdzony i regulowany przez Financial Conduct Authority (wcześniej Financial Services Authority) (numer rejestracyjny 509956). FxPro Financial Services Limited jest zatwierdzony i autoryzowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (numer licencji 078/07).

Kontakt dla mediów

FxPro Group Ltd

Handel kontraktami CFD wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

UP