Komunikaty prasowe FxPro

Otwarcie spółki-córki w Wielkiej Brytanii

15-11-2010, 08:37

FxPro Financial Services Ltd (FxPro), wiodący globalny broker usług walutowych dla inwestorów prywatnych, ogłasza rozpoczęcie działalności przez swoją brytyjską spółkę-córkę FxPro UK Limited (FxPro UK).

Rozpoczęcie działalności przez FxPro UK to część strategii Grupy FxPro zakładającej ekspansję na rynek brytyjski. FxPro UK Limited prowadzi działalność na terenie Wielkiej Brytanii według licencji wydanej przez Urząd Regulacji Rynków Finansowych (FSA).

Dla swoich brytyjskich klientów spółka przygotowuje indywidualnie skonfigurowany proces otwierania kont.

Panagiotis Xydas, Dyrektor Wykonawczy FxPro, tak komentuje to wydarzenie:

"Spółka FxPro z wielką przyjemnością ogłasza powołanie do życia oddziału działającego na rynku brytyjskim. Rynek brytyjski ma dla nas kluczowe znaczenie, a udzielenie licencji przez Urząd Regulacji Rynków Finansowych (FSA) jest doskonałym potwierdzeniem naszego zaangażowania w maksymalne uproszczenie procesu otwierania kont przez klientów z Wielkiej Brytanii i dostosowanie tego procesu do obowiązujących tam przepisów."

Adres strony internetowej spółki FxPro UK: www.fxpro.co.uk

Nota prasowa

O FxPro

FXPro to wielokrotnie nagradzany broker rynku Forex, którego interesy zawsze idą w parze z tymi klientów, a osiąga to poprzez pomaganie im w osiąganiu większych zysków. FxPro dzięki posiadaniu niezwykle bogatych zasobów płynności ma na celu stanie się wiodącym dostawcą rozwiązań FX zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, którym firma oferuje swoje usługi już w ponad 150 krajach, zapewniając zaawansowane platformy handlowe i narzędzia algorytmiczne.

FxPro UK Limited jest zatwierdzony i regulowany przez Financial Conduct Authority (wcześniej Financial Services Authority) (numer rejestracyjny 509956). FxPro Financial Services Limited jest zatwierdzony i autoryzowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (numer licencji 078/07).

Kontakt dla mediów

FxPro Group Ltd

Handel kontraktami CFD wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

UP