Komunikaty prasowe FxPro

FxPro New Naming Rights Partner for Super Rugby

16-11-2011, 05:49

Rugby.com.au

Australijska Federacja Rugby (ARU) ogłosiła dzisiaj, że globalny broker rynku wymiany walut, FxPro został krajowym partnerem tytularnym Super Rugby na następne cztery lata.

Rozgrywki FxPro Super Rugby rozpoczną się w ostatni weekend lutego 2012 i będą wyznaczać początek współpracy ARU i światowego lidera na rynku FX...

Zobacz artykuł By ARU Media Unit

Nota prasowa

O FxPro

FXPro to wielokrotnie nagradzany broker rynku Forex, którego interesy zawsze idą w parze z tymi klientów, a osiąga to poprzez pomaganie im w osiąganiu większych zysków. FxPro dzięki posiadaniu niezwykle bogatych zasobów płynności ma na celu stanie się wiodącym dostawcą rozwiązań FX zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, którym firma oferuje swoje usługi już w ponad 150 krajach, zapewniając zaawansowane platformy handlowe i narzędzia algorytmiczne.

FxPro UK Limited jest zatwierdzony i regulowany przez Financial Conduct Authority (wcześniej Financial Services Authority) (numer rejestracyjny 509956). FxPro Financial Services Limited jest zatwierdzony i autoryzowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (numer licencji 078/07).

Kontakt dla mediów

FxPro Group Ltd

Handel kontraktami CFD wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

UP