Komunikaty prasowe FxPro

FxPro wkrótce uruchomi platformę MT5

26-01-2015, 06:50

26 January 2015, London. FxPro ma zaszczyt ogłosić uruchomienie najnowszego dodatku do naszej coraz bogatszej oferty platform transakcyjnych – FxPro MetaTrader5 (MT5). Odpowiadając na życzenia inwestorów, wiodący broker branży walutowej już wkrótce udostępni w ramach swojej infrastruktury transakcyjnej nową, niecierpliwie oczekiwaną platformę.

Platforma MT5 została zaprojektowana specjalnie z myślą o brokerach, umożliwiając klientom składanie zleceń, które są realizowane bezpośrednio na rynku. Nowa platforma zapewnia udoskonalony interfejs użytkownika, a także znaczące zmiany w porównaniu ze starszą wersją:

Oto przykłady nowych funkcji:
  • Większa liczba ram czasowych, wskaźników technicznych i narzędzi graficznych
  • Udoskonalona funkcja przełączania między kontami
  • Możliwość realizacji transakcji bezpośrednio z poziomu wykresów cenowych
  • Dokładne informacje o głębokości rynku
  • Zintegrowane środowisko projektowe na potrzeby EA

Prezes FxPro Charalambos Psimolophitis tak mówi o nowej platformie:

„Zawsze wsłuchujemy się w życzenia naszych klientów, dlatego też zdecydowaliśmy się na uruchomienie platformy FxPro MT5, która z pewnością będzie wspaniałym uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty, zwłaszcza w połączeniu z profesjonalnymi warunkami transakcyjnymi i ochroną przed ujemnym saldem na koncie”.

Uruchomienie platformy MT5 w serwisie FxPro nastąpi w najbliższych tygodniach.

Nota prasowa

O FxPro

FXPro to wielokrotnie nagradzany broker rynku Forex, którego interesy zawsze idą w parze z tymi klientów, a osiąga to poprzez pomaganie im w osiąganiu większych zysków. FxPro dzięki posiadaniu niezwykle bogatych zasobów płynności ma na celu stanie się wiodącym dostawcą rozwiązań FX zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, którym firma oferuje swoje usługi już w ponad 150 krajach, zapewniając zaawansowane platformy handlowe i narzędzia algorytmiczne.

FxPro UK Limited jest zatwierdzony i regulowany przez Financial Conduct Authority (wcześniej Financial Services Authority) (numer rejestracyjny 509956). FxPro Financial Services Limited jest zatwierdzony i autoryzowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (numer licencji 078/07).

Kontakt dla mediów

FxPro Group Ltd

Handel kontraktami CFD wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

UP