Komunikaty prasowe FxPro

FxPro wzbogaca ofertę produktów

01-06-2015, 14:27

Londyn, 1 czerwca 2015 r. Serwis FxPro, wielokrotnie nagradzany broker na rynku walutowym, ma przyjemność ogłosić, że rozszerza ofertę produktów, aby uwzględnić w niej dodatkowe kontrakty różnicy cenowej (kontrakty CFD) obejmujące między innymi więcej akcji*, indeksów, towarów i kontraktów terminowych na energię elektryczną. FxPro zaoferuje zwłaszcza najbardziej popularne i płynne akcje notowane na rynkach francuskim, brytyjskim, niemieckim i amerykańskim, nowe indeksy cen spot, takie jak China 50 i indeks na USD, lepsze kontrakty terminowe na energię elektryczną i produkty rolne, w tym kakao i kawę, umożliwiając w ten sposób klientom dalszą dywersyfikację transakcji przy jednoczesnym zachowaniu korzyści z nagradzanych usług FxPro. Nowymi produktami można handlować na platformie FxPro MT4 od 1 czerwca 2015 r.

Serwis FxPro, znany z tego, że działa bez pośrednictwa tzw. dealing desku (model NDD), oferuje najwyższej klasy technologię do zapewnienia płynności i realizacji zleceń, a także nieustannie poszerza swoją działalność i doskonali jakość usług. FxPro wprowadza tym samym bardzo oczekiwane uzupełnienie oferty produktów w celu zaspokojenia potrzeb i realizacji celów inwestycyjnych swoich klientów.

Dyrektor generalny FxPro, Charalambos Psimolophitis, tak skomentował rozszerzenie oferty serwisu:

„Każda nowa usługa, którą oferujemy, wynika z naszych nieustannych starań, by zapewnić naszym klientom lepsze warunki transakcyjne. Obserwując rosnące zapotrzebowanie na kontrakty CFD w zakresie większej liczby produktów, odpowiedzieliśmy poszerzoną ofertą w celu zapewnienia naszym klientom możliwości rozszerzenia działalności transakcyjnej przy jednoczesnym wykorzystaniu zalet naszych platform i wysokiego standardu realizacji zleceń”.
* Akcje dostępne są tylko dla klientów FxPro Financial Services Limited

Nota prasowa

O FxPro

FXPro to wielokrotnie nagradzany broker rynku Forex, którego interesy zawsze idą w parze z tymi klientów, a osiąga to poprzez pomaganie im w osiąganiu większych zysków. FxPro dzięki posiadaniu niezwykle bogatych zasobów płynności ma na celu stanie się wiodącym dostawcą rozwiązań FX zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, którym firma oferuje swoje usługi już w ponad 150 krajach, zapewniając zaawansowane platformy handlowe i narzędzia algorytmiczne.

FxPro UK Limited jest zatwierdzony i regulowany przez Financial Conduct Authority (wcześniej Financial Services Authority) (numer rejestracyjny 509956). FxPro Financial Services Limited jest zatwierdzony i autoryzowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (numer licencji 078/07).

Kontakt dla mediów

FxPro Group Ltd

Handel kontraktami CFD wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

UP