Komunikaty prasowe FxPro

FxPro Ogłasza Statystyki Egzekucyjne w Czwartym Kwartale

29-10-2015, 07:47

29 października 2015, Londyn. Wcześniej tego roku, broker internetowy FxPro podjął inicjatywę publikacji kwartalnych statystyk dotyczących standardów swych usług.

Decyzja podjęta została w celu zwiększenia przejrzystości na rynku walutowym oraz zachęcenia większej liczby uczestników z branży do podobnej otwartości odnośnie swoich działań. Dziś, FX Pro z przyjemnością ogłasza statystyki odnośnie poślizgu cenowego i egzekucji w lipcu, sierpniu i wrześniu 2015.

Statystyki poślizgu cenowego w trzecim kwartale są następujące:

  • Pozytywne = 43,4%
  • Zgodne z notowaniem = 39,6%
  • Negatywne = 17%

Statystyki ponownego notowania w tym samym okresie:

  • Ponowne notowanie = 4,5%
  • Pozytywne = 2,8%
  • Pozytywne = 2,8%

Dyrektor generalny FxPro, Charalambos Psimolophitis, skomentował:

"Nasze statystyki realizacji zamówień są bardzo zachęcające. Pomimo zwiększonej zmienności rynku w trzecim kwartale 2015 roku, udało nam się osiągnąć obiecujące wyniki, które wskazują na symetrię poślizgu cenowego i świadczą o zaawansowanych technologiach wykonania i dopasowywania zamówień. Nasz cel to dalsze świadczenie rzetelnych usług i realizacji zamówień dla naszych klientów, nawet w najbardziej zmiennych warunkach rynkowych."

Nota prasowa

O FxPro

FXPro to wielokrotnie nagradzany broker rynku Forex, którego interesy zawsze idą w parze z tymi klientów, a osiąga to poprzez pomaganie im w osiąganiu większych zysków. FxPro dzięki posiadaniu niezwykle bogatych zasobów płynności ma na celu stanie się wiodącym dostawcą rozwiązań FX zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, którym firma oferuje swoje usługi już w ponad 150 krajach, zapewniając zaawansowane platformy handlowe i narzędzia algorytmiczne.

FxPro UK Limited jest zatwierdzony i regulowany przez Financial Conduct Authority (wcześniej Financial Services Authority) (numer rejestracyjny 509956). FxPro Financial Services Limited jest zatwierdzony i autoryzowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (numer licencji 078/07).

Kontakt dla mediów

FxPro Group Ltd

Handel kontraktami CFD wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

UP