Komunikaty prasowe FxPro

FxPro ogłasza statystyki realizacji zleceń za czwarty kwartał 2015 r.

13-01-2016, 07:23

13 stycznia 2016 r., Londyn. FxPro ma przyjemność ogłosić swoje statystyki realizacji zleceń za czwarty i ostatni kwartał roku 2015. W październiku, listopadzie i grudniu rozbieżność cen oraz odsetek ponownych kwotowań wyniosły odpowiednio:

Statystyki rozbieżności cen:

  • Dodatnie = 37.5%
  • W kwocie = 37.7%
  • Ujemne = 24.8%

Statystyki ponownego kwotowania:

  • Ponowne kwotowania = 5.95%
  • Dodatnie = 2.99%
  • Ujemne = 2.96%

Rok 2015 był szczególnie pracowity dla for FxPro, wprowadziliśmy w jego trakcie zupełnie nowe produkty, zaktualizowaliśmy istniejące usługi i zwiększyliśmy liczbę oferowanych instrumentów finansowych. Był to również przełomowy rok, jeśli chodzi o wzrost średniego, dziennego wolumenu transakcji zawieranych przez naszych klientów, jak również o widoczny wzrost średniej liczby zawieranych dziennie transakcji.

Prezes FxPro, Charalambos Psimolophitis, skomentował:

„Patrząc na nasze statystyki realizacji zleceń za czwarty kwartał i odnosząc je do wskaźników z trzech poprzednich kwartałów roku 2015, widzimy silną, jednostajną symetrię rozbieżności cen, a najnowsze wartości potwierdzają bezbłędną, godną zaufania jakość realizacji zleceń, jaką oferuje FxPro ”

Nota prasowa

O FxPro

FXPro to wielokrotnie nagradzany broker rynku Forex, którego interesy zawsze idą w parze z tymi klientów, a osiąga to poprzez pomaganie im w osiąganiu większych zysków. FxPro dzięki posiadaniu niezwykle bogatych zasobów płynności ma na celu stanie się wiodącym dostawcą rozwiązań FX zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, którym firma oferuje swoje usługi już w ponad 150 krajach, zapewniając zaawansowane platformy handlowe i narzędzia algorytmiczne.

FxPro UK Limited jest zatwierdzony i regulowany przez Financial Conduct Authority (wcześniej Financial Services Authority) (numer rejestracyjny 509956). FxPro Financial Services Limited jest zatwierdzony i autoryzowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (numer licencji 078/07).

Kontakt dla mediów

FxPro Group Ltd

Handel kontraktami CFD wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

UP