Komunikaty prasowe FxPro

FxPro ogłasza Statystyki Wykonania Q3 2016

20-10-2016, 06:27

20 października 2016 Londyn. FxPro online broker ma przyjemność ogłosić kluczowe statystyki realizacij zleceń zarejestrowane w miesiącach lipcu, sierpniu i wrześniu 2016 roku, na cześć jego zobowiązanie do ujawnienia tych wskaźników w ujęciu kwartalnym.

Na kolejny kwartał, dane realizacij zleceń zarejestrowanych odzwierciedlają stały nacisk FxPro na poślizg symetrii, z wynikiem Q3 na równi z tymi obserwowanymi w poprzednich kwartałach oraz pozytywny procent poślizgu okazuje się być stale na wysokim poziomie. W tym okresie trzymiesięcznym, poślizgi procentowe osiągnęły następujące poziomy:

  • Dodatnie = 36.23%
  • Równe ofercie = 35.96%
  • Ujemne = 27.81%

Rekwotowania procentowe Q3 były następujące:

  • Rekwotowanie = 4.26%
  • Dodatnie = 1.99%
  • Ujemne = 2.27%

FxPro realizuje zlecenia klienta bez interwencji biurka dilera i nadal wyznacza wyższe standardy w całej branży, posiadając niedawno otrzymany tytuł "Najlepsze Wykonanie Zleceń FX Global" w 2016 CFI.co Awards. Jednocześnie, FxPro pozostaje skupiony na dostarczaniu klientom ciągle rozszerzanych warunkach handlowych, uaktualniania swoje usługi poprzez wprowadzenie większej liczby instrumentów handlowych oraz dodatkowych produktów i narzędzi.

Nota prasowa

O FxPro

FXPro to wielokrotnie nagradzany broker rynku Forex, którego interesy zawsze idą w parze z tymi klientów, a osiąga to poprzez pomaganie im w osiąganiu większych zysków. FxPro dzięki posiadaniu niezwykle bogatych zasobów płynności ma na celu stanie się wiodącym dostawcą rozwiązań FX zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, którym firma oferuje swoje usługi już w ponad 150 krajach, zapewniając zaawansowane platformy handlowe i narzędzia algorytmiczne.

FxPro UK Limited jest zatwierdzony i regulowany przez Financial Conduct Authority (wcześniej Financial Services Authority) (numer rejestracyjny 509956). FxPro Financial Services Limited jest zatwierdzony i autoryzowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (numer licencji 078/07).

Kontakt dla mediów

FxPro Group Ltd

Handel kontraktami CFD wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

UP