Zalety handlu z FxPro

Biorąc pod uwagę rozmiar i kierunki transakcji zawieranych przez naszych klientów, jesteśmy w stanie wewnętrznie rozliczyć znaczną część przepływu zleceń. Minimalizuje to nasze ryzyko, nie powodując jednocześnie żadnej ingerencji w zawierane transakcje. Nie wszystkie transakcje naszych klientów zostają zabezpieczone, tak więc nasze rezydualne ryzyko pozostaje do wysokości swojego rynkowego limitu wewnątrz. Pozostałe ryzyko zostaje zabezpieczone zewnętrznie.
FxPro agreguje ceny od wielu dostawców płynności. Ty otrzymujesz najlepsze oferty kupna i sprzedaży dostępne w danej chwili, nawet jeśli pochodzą one z różnych źródeł.
Nasza polityka cenowa jest w pełni przejrzysta. cTrader: 45 USD od każdego 1 mln USD będącego przedmiotem obrotu (na otwarcie i zamknięcie pozycji).MT4: Marża dla foreksu lub metali notowalnych.
Twoje zamówienia są następnie realizowane całkowicie anonimowo. Wymienione instytucje nie mają dostępu do informacji związanych z Twoimi limitami stop loss, take profit, ani jakimikolwiek innymi danymi poufnymi.
Pozostałe ryzyko zostaje przesłane na rynek
PODMIOTY ZAPEWNIAJĄCE PŁYNNOŚĆ FINANSOWĄ:

Top Tier LPs

FxPro Cykl transakcyjny

Klienci
Proces uwewnętrzniania
Quotix

Konkurencyjna polityka cenowa

Najlepsza cena zakupu Najlepsza cena sprzedaży Banki
  • Wysoka płynność zapewniana przez czołowe podmioty na rynku
  • Transakcje przeprowadzane po konkurencyjnych cenach prosto od podmiotów zapewniających płynność
  • 99.9% zleceń realizowanych w ciągu 50 ms
  • Pełna anonimowość (żadne cechy charakterystyczne transakcji ani informacje o użytkowniku nie są przekazywane podmiotom zapewniającym płynność)
  • Wysoka jakość realizacji zamówienia
  • Brak ograniczeń odnośnie do przyjętych strategii handlowych
  • Ścisłe poziomy limitu/zatrzymania (Od 1 pipsa na MT4 i 0,1 pipsa na cTrader)
Zawsze najlepsza oferta kupna i sprzedaży

Dzięki rozmiarom bazy naszych klientów możemy generować na tyle wysokie obroty, aby zaproponować naszym klientom konkurencyjne ceny ze strony podmiotów zapewniających płynność instrumentów finansowych. Za każdym razem, gdy otrzymujesz od nas kwotowania, wybieramy dla Ciebie najlepsze oferty kupna i sprzedaży, bez względu na to, czy pochodzą one od różnych podmiotów, dzięki czemu zawsze otrzymujesz od nas najlepszą cenę.

Dlaczego właśnie FxPro?

FxPro jest globalnym brokerem obsługującym klientów w ponad 150 krajach.

Jesteśmy uznawani za jednego z największych światowych brokerów walutowych. Tylko w ciągu ostatnich 6 lat otrzymaliśmy ponad 20 nagród.

Dzięki prowadzeniu przez nas nieustannych prac rozwojowych nasi klienci mogą korzystać z ekskluzywnych narzędzi zaprojektowanych z myślą o zwiększeniu efektywności w handlu.

FxPro pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał oferowany przez światowe rynki bez względu na poziom Twojego doświadczenia czy wielkość inwestycji.

UP