FxPro Market

Handluj na Rynkach
Całego Świata

Analiza techniczna

Autochartist specjalizuje się w dostarczaniu analizy technicznej dla brokerów i innych instytucji finansowych. Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku firmowa technologia rozpoznawania wzorów identyfikuje trendy wykresów i poziomy kluczowe tysięcy instrumentów finansowych 24 godziny na dobę. Autochartist umożliwia filtrowanie okazji handlowych według ich prawdopodobieństwa sukcesu. Możesz ustawić minimalne prawdopodobieństwo od 60 do 80% i odbierać tylko sygnały, które zostały historycznie odnotowane jako mające prawdopodobieństwo sukcesu zgodne ze wskazanym przez Ciebie poziomem. Możesz również skorzystać ze statystyk PowerStats programu Autochartist i sprawdzić oczekiwane zakresy cen wybranych przez Ciebie par walutowych z dokładnością do godziny. Oprócz tego Autochartist bezproblemowo integruje się z platformą MT4/MT5, co pozwala na zidentyfikowanie potencjalnych okazji handlowych i podjęcie natychmiastowych działań.

FxPro oferuje program Autochartist bezpłatnie wszystkim klientom posiadającym konta transakcyjne*, a użytkownicy kont Demo otrzymują informacje z opóźnieniem 5 świec. * W tym celu na koncie przez cały czas musi być utrzymane minimalne saldo w wysokości 200 USD.

Wzory wykresów
Poziomy kluczowe
Wzory Fibonacciego
Analiza zmienności
Korzyści programu Autochartist
  • Skanowanie dzienne: Autochartist skanuje rynki oraz informuje Cię o potencjalnych okazjach handlowych
  • Strefy prognoz: Strefy prognoz pozwalają uzyskać wizualne odwzorowanie kierunku powstającego trendu, dzięki czemu możesz zająć odpowiednią pozycję na rynku
  • Oszczędność czasu: Nie musisz już szkolić się w nieskończoność, aby rozpoznawać skomplikowane wykresy oraz poziomy kluczowe: Autochartist skanuje olbrzymie ilości danych rynkowych i automatycznie wykrywa trendy za Ciebie.
  • Alarmy: Autochartist wysyła dźwiękowe i wizualne alarmy o powstających okazjach handlowych obejmujące: wzory wykresów, wzory Fibonacciego oraz poziomy kluczowe. Wszystkie zbliżające się, pojawiające się, zmieniające się lub zakończone okazje wyświetlane są na jednym ekranie.
  • Wysoce spersonalizowane wyszukiwanie: Możesz zdefiniować swoje własne kryteria wyszukiwania, aby odfiltrować zbędne dane, pozostawiając jedynie informacje najbardziej odpowiadające Twojemu osobistemu stylowi handlowania.
  • Uruchom program Autochartist z platformy MT4/MT5.Przeciągnij i upuść wskaźnik sieciowy programu Autochartist na swoją platformę handlową i uruchom aplikację automatycznie w nowym oknie, bez potrzeby ponownego logowania.
Pierwsze kroki

W celu uzyskania dostępu do danych rachunkowych w czasie RZECZYWISTYM na wskaźniku Autochartist, klienci są zobowiązani do utrzymania przez cały czas minimalnego salda w wysokości 200 USD. Jeśli saldo klienta spadnie poniżej minimalnego, mogą nastąpić opóźnienia w przekazywaniu danych mające wpływ na wyniki.

Kalendarz ekonomiczny
Panel użytkownika FxPro
Kalkulatory FxPro

Przed rozpoczęciem transakcji dowiedz się, jakie raporty gospodarcze mają ukazać się danego dnia.

Zobacz, które pary walutowe są w ruchu i jaką pozycję zajmują nasi klienci.

Wykonuj wszystkie obliczenia związane z Twoimi transakcjami w jednym miejscu.

UP