Tworzymy nowy wizerunek FxPro...

Nieustannie ewoluujemy, podobnie jak nasza marka, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów.

FxPro
Jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą, to coś osobistego...

To, czym się zajmujemy, jest także naszą pasją, a nasza nowa identyfikacja wizualna doskonale to wyraża. Wprowadziliśmy nowe elementy, które wyrażają wartości naszej firmy, abyś mógł lepiej zrozumieć naszą wizję oraz misję.

Upraszczamy złożoność

Handel może być skomplikowany, ale FxPro sprawiło, że jest prosty. Nasz nowy interfejs ma za zadanie przedstawiać złożone praktyki inwestycyjne w bardziej zrozumiały sposób.

FxPro
Struktura naszej marki zbudowana jest z solidnych i wysoce dynamicznych elementów, które łącznie tworzą godną zaufania identyfikację wizualną marki, a jednocześnie gwarantują skupienie się na potrzebach klientów.
FxPro

Odświeżony logotyp

Znaki firmowe naszej marki mogą przyjmować różne formy, aby płynnie adoptować się do różnych platform, a przy tym pozostają spójne, dzięki czemu nasza marka jest rozpoznawalna wszędzie tam, gdzie się pojawia. Nowe logo wyraża nasze firmowe wartości i podkreśla odważny charakter naszej marki.

FxPro

Struktura ma znaczenie

Głównym celem nowej identyfikacji wizualnej naszej marki jest zapewnienie Ci zoptymalizowanego oraz intuicyjnego interfejsu oraz ulepszonej nawigacji, która pozwoli Ci błyskawicznie znaleźć interesujące Cię informacje.

FxPro

Ożywiamy ekran

Nie chcemy z Tobą tylko rozmawiać, chcemy wejść z Tobą w interakcję. Właśnie dlatego wprowadziliśmy nowe funkcje, ruchomą grafikę oraz wkomponowaliśmy elementy interaktywne.

Każdy z tych elementów ma służyć określonemu celowi - tworzą one łącznie to, co nazywamy naszą firmą
FxPro

Bądźmy w kontakcie

Aby zagwarantować Ci, że nie przegapisz żadnej okazji, ciężko pracowaliśmy nad tym, aby nasze nowe rozwiązania były w pełni kompatybilne z Twoim telefonem.

FxPro

Chcemy poznać Twoją opinię!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Doceniamy Twoje komentarze oraz sugestie. Wykorzystamy je do oceny naszej pracy i wprowadzenia ulepszeń.

Nasza nowa identyfikacja wizualna wyraża nasze główne wartości – dążenie do doskonałości, zaangażowanie w transparentność oraz poświęcenie dla klientów

Obserwuj FxPro i dołącz do społeczności