FxPro CSR

FxPro jest aktywnie zaangażowany w kilka oficjalnych projektów charytatywnych, lokalnych jak i międzynarodowych. Naszym celem jest poprawa warunków życia i przyszłości dzieci w potrzebie. Aby to osiągnąć, wspieramy inicjatywy związane z edukacją, żywieniem i jakością życia. Chcemy być katalizatorem zmiany, dając dzieciom szansę na sukces w obrębie ich społeczności, ponieważ wierzymy, że każde z nich zasługuje na możliwość pełnego rozwinięcia swojego potencjału.

Jako międzynarodowa firma o zróżnicowanym wielokulturowym profilu rozumiemy, że wpływ naszej pracy charytatywnej jest znacznie większy, gdy dajemy naszym pracownikom szanse wspierania osobiście wybranych organizacji. Pracujemy ciężko, budując silne i trwałe relacje z firmami i społecznościami, z którymi współpracujemy. W efekcie FxPro jest zaangażowany w szerokie spektrum projektów charytatywnych – w ostatnich miesiącach wsparliśmy UNICEF i Czerwony Krzyż, lokalne i zagraniczne szpitale, instytucje opieki i zbiórki charytatywne.

Pracownicy są zachęcani do wspierania oraz współuczestnictwa w działaniach organizowanych przez społeczność lokalną. Wierzymy, że zachęcanie pracowników do pracy na rzecz organizacji charytatywnych wybranych przez nich, a nie narzuconych odgórnie przez firmę, nie tylko zwiększy efektywność działalności charytatywnej naszej kadry jako całości, ale również da im więcej indywidualnej satysfakcji z podejmowanych działań.

Aktywnie angażujemy się w działalność kilku organizacji charytatywnych, nie tylko na szczeblu lokalnym i krajowym, ale również na arenie międzynarodowej, gdzie staramy się odmienić życie dzieci w potrzebie. Jesteśmy głęboko przekonani, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na wsparcie oraz otwarcie przed nimi możliwości potrzebnych do pełnego wykorzystania jego potencjału. FxPro pragnie pomagać dzieciom w rozwijaniu się w ramach społeczności lokalnych poprzez wspieranie inicjatyw na rzecz poprawy edukacji, dostępności jedzenia oraz polepszania warunków życia.

Poprzednie wydarzenia charytatywne
 

W roku 2014 FxPro zadeklarował swoje wsparcie dla Cypryjskiego Instytutu Kultury, stając się platynowym sponsorem obchodów dziesięciolecia członkostwa Cypru w Unii Europejskiej. Miały one miejsce na deptakach Ledras, Onasagorou i Faneromeni w starej części Nikozji i prezentowały muzykę, taniec i teatr z krajów całej Unii Europejskiej.

 

Przez ostatnie cztery lata, FxPro zapewnia znaczne wsparcie finansowe dla Fundacji Klubu Piłkarskiego Fulham, wiodącej społecznej organizacji charytatywnej, której celem jest poprawa jakości życia przez sport. Wykorzystując moc sportu, realizuje ona w swojej społeczności programy z zakresu edukacji, zdrowego stylu życia, radzenia sobie z niepełnosprawnością, walki z wykluczeniem i promocji piłki nożnej.

Strona internetowa: www.fulhamfc.com/

 

Od roku 2010 FxPro aktywnie wspierał Fundusz Szpitala Dziecięcego Acorns, zarejestrowaną organizację charytatywną zapewniającą opiekę dzieciom i młodym ludziom w stanach ograniczających i zagrażających życiu.

Strona internetowa: www.acorns.org.uk/

 

FxPro regularnie zapewnia wsparcie dla Unicef (Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci), program organizacji Narodów Zjednoczonych, który zapewnia długofalowe wsparcie humanitarne i wsparcie rozwoju dzieci i matek w rozwijających się krajach.

Strona internetowa: www.unicef.org/

 

FxPro zapewnia dotacje wspierające hospicjum Michaela Sobella , zarejestrowaną organizację charytatywną, która prowadzi centrum specjalistycznej opieki paliatywnej poprawiające jakość życia pacjentów chorujących na ograniczające życie choroby i wspierające ich rodziny i opiekunów.

Strona internetowa: www.michaelsobellhouse.co.uk/

 

FxPro jako główny sponsor Telethonu 2010, zapewnił znaczące finansowe wsparcie dla Telethonu 2010, Cypryjskiego Instytutu Neurologii i Genetyki oraz Cypryjskiej Organizacji Dystopii Mięśniowej. Przekazane kwoty zostały wykorzystane do zwiększenia publicznej świadomości i sfinansowania bieżących prac naukowych i społecznych.

Strona internetowa: www.cing.ac.cy/telethon/

 

FxPro zadeklarował wsparcie dla trzydniowych wydarzeń Radiomarahonu, który odbył się w roku 2010, stanowiącego wspaniały przykład dobrowolnego zaangażowania wybitnych jednostek, jak i zwykłych ludzi w każdym wieku mieszkających na Cyprze i w innych greckich społecznościach, zadedykowane dzieciom stawiającym czoła życiu z determinacją, duchem walki i pasją.

Strona internetowa: www.radiomarathon.co.uk/

 

FxPro, jako jeden z głównych sponsorów wydarzeń charytatywnych „Raczej pójdę pieszo, niż będę pił i prowadził”, zapewnił w roku 2011 wsparcie finansowe dla fundacji Dancing Queen hołd dla dr Yioty Demetriou mający na celu realizację jej wizji zapewnienia i poprawy zdrowia psychicznego dzieci i ich rodzin

Strona internetowa: http://dancingqueenfoundation.com/

 

FxPro zapewnił wsparcie dla Cans for Kids, organizacji charytatywnej utworzonej w roku 1990. Organizuje ona zbiórkę i recykling aluminiowych puszek na Cyprze, a środki wykorzystywane są na zakup wyposażenia medycznego dla oddziałów dziecięcych cypryjskich szpitali.

Strona internetowa: www.cansforkids.org/

 

Cypryjski Sojusz na rzecz Rzadkich Chorób pracujące blisko z Cypryjskim Ministerstwem Zdrowia i innymi organizacjami na rzecz poprawy jakości życia pacjentów cierpiących na rzadkie schorzenia

Strona internetowa: www.thalassaemia.org.cy/

 

W 2011 FxPro zadeklarował wsparcie dla Stowarzyszenia Cypryjskiego Czerwonego Krzyża (ustawowo ukonstytuowanego Stowarzyszenia Narodowego, uznanego przez Rząd Republiki Cypru za wspierające władze publiczne w zakresie pomocy humanitarnej) poprzez dotację oficjalnych produktów promocyjnych związanych z międzynarodowym sportem.

FxPro przekazał Dyrektorowi Stowarzyszenia Cypryjskiego Czerwonego Krzyża, Takisowi Neophytou, 2500 pojedynczo pakowanych, unikatowych elementów oficjalnych ubiorów i produktów promocyjnych związanych ze sponsorowanymi międzynarodowymi sportami (włączając IRC, Virgin F1 Racing* i WRC) oraz zadeklarował bliższą współpracę w przyszłości

Strona internetowa: www.redcross.org.cy/

Kariera
Dlaczego FxPro?
Nagrody

Jesteś zainteresowany karierą u jednego z wiodących brokerów?

Dowiedz się, dlaczego inwestorzy z całego świata wybierają FxPro

W uznaniu naszych usług otrzymaliśmy ponad 20 branżowych nagród.

UP