info
Handluj odpowiedzialnie.
Handluj odpowiedzialnie.Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 77% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
Handluj odpowiedzialnie: Handel kontraktami CFD wiąże się ze znacznym ryzykiem.
FxPro Help Centre: About the Company

Jakie korzyści płyną z inwestowania w FxPro?

FxPro to broker typu No Dealing Desk, który oferuje profesjonalne warunki do inwestowania, najwyższej jakości technologię realizacji zleceń oraz wysoki poziom płynności.

FxPro jest orędownikiem transparentności oraz uczciwych warunków handlowania i dlatego gwarantuje, że środki finansowe klientów są całkowicie oddzielone od środków własnych firmy i przechowywane są na oddzielnych kontach bankowych w największych europejskich bankach, takich jak Barclays Bank PLC, Credit Suisse AG oraz Royal Bank of Scotland.

FxPro oferuje także wszystkim swoim klientom darmowe materiały edukacyjne, narzędzia do handlowania na rynku forex oraz konta demo, aby pomóc inwestorom w nauce inwestowania oraz w zdobyciu wiedzy na temat handlowania kontraktami CFDs przed otwarciem konta transakcyjnego na prawdziwe pieniądze. Dział Obsługi Klienta FxPro służy ci pomocą na każdy temat przez 24 godziny na dobę w dni robocze w ponad 20 językach.

Was This Article Helpful?