FAQ Ogólne pytania dotyczące platform

Jakie są najważniejsze różnice między platformami FxPro MT4, FxPro MT5 i FxPro cTrader?

Nasza platforma FxPro MT4 zapewnia natychmiastową realizację transakcji w modelu No Dealing Desk, a zlecenia klientów od razu przekazywane są naszym dostawcom płynności. Nie pobieramy prowizji od transakcji, doliczamy tylko niewielką marżę do spreadu. Więcej informacji na temat platformy transakcyjnej FxPro MT4 znajdziesz tutaj.

Nasza platforma MT5 zapewnia rynkową realizację transakcji i dostęp do pełnych informacji na temat głębokości rynku, transakcje z wykorzystaniem wykresów tickowych oraz pakiet aplikacji EA. Więcej informacji na temat platformy transakcyjnej FxPro MT5 znajdziesz tutaj.

Platforma FxPro cTrader gromadzi wszystkie dostępne środki bezpośrednio na platformie i przesyła zlecenia bezpośrednio na rynek. Klienci otrzymują spready rynkowe bez marży i płacą prowizję w wysokości 45 USD od każdego miliona USD transakcji w momencie otwarcia i zamknięcia pozycji. Klienci zawsze otrzymują najlepsze ceny kupna i sprzedaży za wolumen transakcyjny, a zlecenia realizowane są po średniej cenie ważonej wolumenem (VWAP). Więcej informacji na temat platformy FxPro cTrader znajdziesz tutaj.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zestawienie platform FxPro.