Handluj odpowiedzialnie. Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 79.28% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
FxPro Help Centre: PLATFORMY MT4 ORAZ MT5

Dlaczego w rogu wykresu wyświetla mi się krzyżyk/smutna buzia?

Wygląda na to, że w aplikacji MT4 nie masz włączonej opcji działania Expert Advisors. Możesz ją włączyć po prostu klikając w przycisk ‘AutoTrading’ w głównym pasku narzędzi nad wykresem. Jeżeli znajdujący się tam symbol zmieni kolor z czerwonego na zielony, działanie robotów EA zostało włączone. Możesz to także zrobić przechodząc do zakładki ‘Narzędzia’, ‘Opcje’, wybierając zakładkę ‘Expert Advisors’ i zaznaczyć okienko ‘Włącz Expert Advisors’.
Musisz się także upewnić, że konkretny robot EA jest upoważniony do działania podczas handlu wybierając opcję 'Pozwól na handel na żywo' w zakładce 'ogólne' gdy przeciągasz robota EA na wykres.
Was This Article Helpful?