Handluj odpowiedzialnie. Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 83.39% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
FxPro Help Centre: VPS

Jak ustawić usługę FxPro VPS?

Po zatwierdzeniu zapisania się na usługę FxPro VPS otrzymasz maila z danymi do logowania od naszego dostawcy VPS, BeeksFX, potwierdzającego, że twoje konto VPS zostało pomyślnie utworzone (email może dotrzeć do ciebie w ciągu 2 godzin).

Aby ustawić usługę VPS, kliknij na link otrzymany w mailu, wprowadź wymagane informacje, które także znajdziesz w mailu i pobierz plik RDP zlokalizowany na dole strony. Odnajdź plik na swoim komputerze i kliknij w niego, aby zainicjować zdalne połączenie. Pojawi się wówczas okienko, w którym będziesz musiał wprowadzić swoje dane lub tymczasowe hasło, które otrzymałeś. Kliknij ‘OK’. Powinieneś być teraz połączony z VPS.

Was This Article Helpful?