info
Handluj odpowiedzialnie.
Handluj odpowiedzialnie.Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 70.25% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy. Kontrakty CFD oraz spread betting to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 75.56% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD oraz spread betting u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz spread betting oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
Handluj odpowiedzialnie: Handel kontraktami CFD wiąże się ze znacznym ryzykiem.

Centrum pomocy FxPro - Słownik

Czujesz się trochę zrażony? Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Nasza akademia inwestycyjna poprowadzi Cię krok po kroku po świecie inwestycji walutowych i nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć. Wyjaśnienia najważniejszych terminów inwestycyjnych znajdziesz w słowniku pojęć inwestycyjnych.
Kroczący stop (Trailing Stop)

Zlecenie kroczący stop, nazywane także trailing stop, to dynamiczne zlecenie stop-loss, które można ustawić w taki sposób, aby śledziło cenę rynkową i pozostawało aktywne w określonym wcześniej zasięgu pipów, aby zebrać zyski w sytuacji, gdy cena pójdzie zgodnie z oczekiwaniami tradera. Zlecenie trailing stop można ustawić w taki sposób, aby stawało się aktywne dopiero, gdy rynek osiągnie wcześniej określony poziom i od niego zacznie śledzić cenę, aby utrzymywać zlecenie otwarte zgodnie z wcześniej wybranym zakresem pipów odbiegających od aktualnej ceny rynkowej.