info
Handluj odpowiedzialnie.
Handluj odpowiedzialnie.Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 70.25% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy. Kontrakty CFD oraz spread betting to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 75.56% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD oraz spread betting u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz spread betting oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
Handluj odpowiedzialnie: Handel kontraktami CFD wiąże się ze znacznym ryzykiem.

Centrum pomocy FxPro - Słownik

Czujesz się trochę zrażony? Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Nasza akademia inwestycyjna poprowadzi Cię krok po kroku po świecie inwestycji walutowych i nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć. Wyjaśnienia najważniejszych terminów inwestycyjnych znajdziesz w słowniku pojęć inwestycyjnych.
Sprzedaż detaliczna (Retail Sales)

Sprzedaż detaliczna to wpływowy wskaźnik ekonomiczny, który opisuje miesięczną zmianę w wartości sprzedaży detalicznej. Raporty o poziomie sprzedaży detalicznej mają dla inwestorów duże znaczenie, ponieważ wydatki konsumentów stanowią sporą część aktywności gospodarczej w danej gospodarce. Gdy raport o poziomie sprzedaży jest na wyższym poziomie niż się spodziewano, ruch ceny waluty tego kraju będzie cechować się byczym podejściem. W USA raport o poziomie sprzedaży detalicznej podzielony jest na standardowy raport o sprzedaży detalicznej i główny raport o poziomie sprzedaży detalicznej, w którym nie są ujmowane dane z rynku samochodów, ponieważ są to towary drogie, a ich rynek jest bardzo zmienny i może nie obrazować prawdziwego trendu.