info
Handluj odpowiedzialnie. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Handluj odpowiedzialnie.Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 75.54% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy. Kontrakty CFD oraz spread betting to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 79.78% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD oraz spread betting u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz spread betting oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Handluj odpowiedzialnie: Handel kontraktami CFD wiąże się ze znacznym ryzykiem.

FxPro ogłasza rozpoczęcie sponsorowania Ligi Mistrzów AFC

FxPro Financial Services Ltd (FxPro), wiodący globalny broker walutowy, ogłosił dziś podpisanie umowy, w ramach której zostanie oficjalnym partnerem najważniejszych rozgrywek piłkarskich w Azji - Asian Football Confederation (AFC) Champions League w sezonie 2011.

W ramach umowy zawartej z World Sport Group (WSG), wyłącznym partnerem marketingowym i medialnym AFC, logo FxPro będzie wyświetlane na ekranach podczas transmisji na żywo wszystkich 117 spotkań w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów AFC.

Rozgrywki Ligi Mistrzów AFC trwają od marca do listopada. Co roku biorą w nich udział najlepsze 32 zespoły z 10 najsilniejszych lig azjatyckich: Chin, Indonezji, Japonii, Korei, Uzbekistanu, a także Australii, Iranu, Kataru, Arabii Saudyjskiej, ZEA oraz dwa dodatkowe zespoły, które przejdą eliminacje. W eliminacjach biorą udział drużyny z Indii, Indonezji, Kataru, Syrii, Tajlandii i ZEA. Pula nagród do wygrania to $14 mln, a zwycięzca rozgrywek dodatkowo gwarantuje sobie udział w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Denis Sukhotin, założyciel FxPro powiedział:

“Azja to kluczowy rynek dla FxPro. Zależy nam na umocnieniu naszej marki w tym regionie poprzez umowy sponsorskie. Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z tak ekscytującym i popularnym turniejem, który jest chętnie oglądany przez naszych klientów i udziałowców z tego regionu. FxPro rozszerza swoją obecność w Azji oraz na Bliskim Wschodzie, dlatego decyzja o wsparciu Ligi Mistrzów AFC jest naturalna dla przyszłych ambicji naszej firmy.”

Prezydent AFC, Mohamed Bin Hammam, powiedział: 'Z wielką przyjemnością witam FxPro w rodzinie azjatyckiej piłki nożnej w roli nowego partnera Ligi Mistrzów AFC. W ramach docenienia wiary i zaufania firmy w nasze rozgrywki, AFC pracuje z całych sił, aby podnieść poziom profesjonalizmu rozgrywek i zapewnić naszym inwestorom jak najwięcej korzyści. Dodatkowo, mając na uwadze, że co roku w rozgrywkach biorą udział drużyny z 13 krajów, cieszymy się, że pozyskaliśmy tak uznanego partnera jak FxPro, który dostarcza najlepsze usługi handlu walutami w Azji.'

Ian Mathie, wiceprezes ds. piłki nożnej, Azja i Australia, World Sport Group, powiedział: “FxPro stanowi świetne uzupełnienie rodziny biznesowych partnerów AFC - grupy wiodących marek na świecie oraz międzynarodowych firm.

Jesteśmy zachwyceni, że FxPro docenił wartość współpracy z najlepszymi rozgrywkami sportowymi w Azji, które gromadzą coraz większą publiczność w regionie. Cieszymy się na współpracę z FxPro i jesteśmy pewni, że rozgrywki pozwolą osiągnąć zakładane przez FxPro cele sponsorskie i zamierzenia dotyczące ich marki.”

FxPro posiada biura w Nicei, Londynie, Madrycie, Wiedniu, Moskwie oraz na Cyprze. Dowiedz się więcej.

Więcej informacji udzielają:

AFC
Steve Kim — menadżer ds. mediów oraz komunikacji
Asian Football Confederation
Tel: +60 3 8994 3388
Email: steve.kim@the-afc.com

Shyamala Velappan
World Sport Group
Tel: +65 6826 2688
Email: s.velappan@worldsportgroup.com.sg

O Lidze Mistrzów AFC

Liga Mistrzów AFC to najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowej piłki nożnej w Azji, które przeszły sporą reorganizację w roku 2009. W jej wyniku potężnie wzrosła pula nagród oraz bonusy za osiągane wyniki. Restart rozgrywek spowodował otwarcie nowej ery profesjonalizmu w azjatyckiej piłce nożnej. Liga Mistrzów AFC nakłada na kluby oraz ligi bardzo restrykcyjne wymagania. Uczestnicy rozgrywek muszą być podmiotami gospodarczymi, a rozgrywki ligowe w poszczególnych krajach prowadzone muszą być przez zawodowe organizacje.

W rozgrywkach biorą udział 32 zespoły z 13 państw. Dwie drużyny awansują do rozgrywek z eliminacji. W latach 2009 i 2010 ze zwycięstwa cieszyły się drużyny koreańskie: Pohang Steelers oraz Seongnam Ilhwa, które następnie reprezentowały region w kończących sezon Klubowych Mistrzostwach Świata.

Pod kierownictwem prezydenta, Mohammeda bin Hammama, AFC ciężko pracuje nad zbudowaniem wiarygodności turnieju poprzez ustanowienie wygórowanych warunków uczestnictwa, aby zapewnić, że kluby i ligi biorące udział w rozgrywkach, są podmiotami w pełni profesjonalnymi pod względem biznesowym, administracyjnym oraz technicznym.

Więcej informacji na temat Ligi Mistrzów AFC znajdziesz na stronie www.the-afc.com.

O World Sport Group

World Sport Group posiada siedzibę w Singapurze i jest wiodącą w Azji firmą marketingową, medialną oraz menadżerską. Firma obecna jest na azjatyckim rynku sportowym od roku 1992. Każdego roku firma pokazuje ponad 600 dni, a więc ponad 5000 godzin relacji ze zmagań sportowych w 30 krajach w regionie.

World Sport Group jest wyłącznym partnerem marketingowym Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej (AFC) oraz Asean Football Federation (AFF). Firma jest także ważnym udziałowcem w Asian Golf i organizuje kilka z największych wydarzeń w regionie, w tym Barclays Singapore Open, Australian Open oraz Asean Golf Tour. Firma jest także globalnym partnerem marketingowym i medialnym OneAsia.
Więcej informacji znajdziesz na www.worldsportgroup.com

Speakers
Charalambos Psimolophitis
Prezes Zarządu, FxPro Group
Ilya Holeu
Chief Marketing Officer, Grupa FxPro
Powrót do komunikatów prasowych