info
Handluj odpowiedzialnie.
Handluj odpowiedzialnie.Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 70.25% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy. Kontrakty CFD oraz spread betting to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 75.56% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD oraz spread betting u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz spread betting oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
Handluj odpowiedzialnie: Handel kontraktami CFD wiąże się ze znacznym ryzykiem.

FxPro ogłasza poszerzenie oferty o 4 nowe instrumenty

Nieustannie pracujemy nad tym, aby poszerzać ofertę produktów, którymi możesz handlować. Dlatego z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, że z dniem 1 listopada 2010 roku nasza oferta poszerzy się o 4 nowe instrumenty finansowe, którymi będzie można handlować na naszej platformie transakcyjnej. Są to:

  • USDTRY
  • EURTRY
  • GOLDEURO
  • SILVEREURO
‘Wierzymy, że te dodatkowe produkty finansowe pozwolą naszym obecnym oraz przyszłym klientom jeszcze bardziej zróżnicować podejmowane decyzje inwestycyjne, a co za tym idzie osiągać postawione cele inwestycyjne’ powiedział Panayiotis Xydas, CEO FxPro.

Nie ulega wątpliwości, że popularność par USDTRY oraz EURTRY w ostatnim czasie wzrosła, co wynika z większej ilości transakcji finansowych pomiędzy Europą i USA, a Turcją. Zwiększona ilość transakcji finansowych z Turcją spowodowała zwiększenie płynności tych instrumentów. USDTRY oraz EURTRY poszerzą naszą ofertę par walutowych z rynków wschodzących. W ten sposób nasi klienci będą mieli większy dostęp do regionu Euroazji.

Handel instrumentami GOLDEURO oraz SILVEREURO dostarcza alternatywę klientom, którzy chcą inwestować w metale szlachetne, ale jednocześnie chcą zminimalizować swoje ryzyko w USD, która jest główną walutą zestawianą z wszystkimi metalami. EUR zyskało także na popularności w związku z pojawieniem się kryzysu finansowego.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego komunikatu, nasz Dział obsługi klienta jest do twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, za pośrednictwem czatu na żywo, telefonicznie lub poprzez email.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
Prezes Zarządu, FxPro Group
Ilya Holeu
Chief Marketing Officer, Grupa FxPro
Powrót do komunikatów prasowych