FxPro ogłasza niższe spready oraz głębszą płynność

FxPro Financial Services Ltd (FxPro), wiodący, globalny broker forex, ogłosił dziś dwie duże zmiany w swojej platformie ECN - FxPro cTrader.

Dzięki podjęciu współpracy z Integral - dostawcą usług technologicznych oraz aplikacji handlowych i rozwiązań gromadzenia płynności, platforma FxPro cTrader gromadzi teraz strumienie z cenami z kilku z największych, globalnych banków. W ten sposób klienci FxPro mają dostęp do głębokiej płynności oraz cen dostępnych na międzybankowym rynku walutowym podczas realizacji transakcji zaczynających się od tak niskich ilości jak $10 000 aż do $500 milionów.

Współpraca FxPro z Integral i gromadzenie cen z kilku z największych banków pozwala firmie zaoferować bardzo konkurencyjne spready na 40 par walutowych oferowanych na platformie cTrader - zaczynając nawet od 0 pipsów na niektóre z głównych par.

Dodatkowo, FxPro podjęło współpracę z Traiana w celu zabezpieczania zleceń. Traiana to wiodący dostawca usług poinwestycyjnych, który współpracuje z ponad 500 firmami, oferując im rozwiązania, które automatyzują pełen cykl inwestycyjny produktów. Dzięki wykorzystaniu usług Traiana, zlecenia są zabezpieczane i wyrównywane w czasie rzeczywistym u najważniejszego brokera FxPro - Morgan Stanley International, który na globalną skalę wyznacza standardy na rynku usług brokerskich już od 25 lat.

Denis Sukhotin, założyciel i prezes FxPro powiedział:

“Dzięki technologii stosowanej przez FxPro oraz naszej współpracy z globalnymi instytucjami finansowymi stworzyliśmy niezrównaną bazę płynności, z której jesteśmy bardzo dumni. Obniżenie spreadów oraz nasz program rabatowy są logicznym sposobem na dzielenie się sukcesem z naszymi klientami.”

Informacje o programie rabatowym FxPro dostępne są na stronie: http://www.fxpro.co.uk/trading/platforms/ecn/desktop

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Powrót do komunikatów prasowych