Zobowiązania FxPro wobec klientów nie ulegają zmianie

17 stycznia 2015 r., Londyn.FxPro Group pragnie podziękować Ci za cierpliwość po wydarzeniach związanych z czwartkowymi wydarzeniami na rynku CHF i pragnie podkreślić, że poważnie traktuje swoje zobowiązania wobec klientów.

- Dotrzymujemy obietnic. Ochrona przed saldem ujemnym dalej funkcjonuje na wszystkich detalicznych kontach transakcyjnych. Nasi pracownicy zajęli się ręczną korektą wszystkich ujemnych sald na kontach transakcyjnych na wszystkich platformach. Proces ten powinien już dobiec końca.

- Twoje środki są całkowicie bezpieczne i są przechowywane oddzielnie od kapitału, który FxPro wykorzystuje do otwierania zleceń zabezpieczających.

- Oferujemy także przelewy pomiędzy brokerami tym osobom, które chcą wypłacić środki od brokerów, którzy mają trudności.

Czwartkowe wydarzenia były wstrząsem dla całej branży, ale udało nam się na nie zareagować szybko i w sposób opanowany. Zamierzamy dalej się rozwijać i dostarczać Ci jeszcze lepszych produktów i usług, korzystniejsze ceny i najbardziej profesjonalne warunki inwestycyjne na rynku.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Powrót do komunikatów prasowych