FxPro poszerza ofertę produktów

1 czerwca 2015 r., Londyn. FxPro, wielokrotnie nagradzany broker forex, z przyjemnością informuje, że powiększył swoją ofertę produktową o wiele dodatkowych kontraktów różnic kursowych (kontraktów CFD), w tym kontraktów na akcje*, indeksy, towary oraz kontrakty futures na surowce energetyczne. Broker wprowadził do swojej oferty kilka spośród najbardziej popularnych oraz płynnych akcji spółek z rynków francuskiego, niemieckiego, brytyjskiego oraz amerykańskiego. Nowe indeksy spot, takie jak China 50 oraz indeks USD oraz dodatkowe kontrakty futures na surowce energetyczne oraz towary rolnicze, takie jak kakao czy kawa. Dzięki poszerzeniu oferty klienci mogą zdywersyfikować swoją aktywność inwestycyjną, a jednocześnie czerpać korzyści z wielokrotnie nagradzanych usług FxPro. Nowymi produktami można handlować od 1 czerwca 2015 roku na platformie FxPro MT4.

FxPro znane jest z tego, że funkcjonuje jako broker nie korzystający z pośrednictwa działu handlowego, który oferuje najlepsze dostępne na rynku ceny oraz technologię egzekucji zleceń i nieustannie pracuje nad poprawą świadczonych usług. Odpowiadając na potrzeby klientów oraz ich cele inwestycyjne, broker poszerzył swoją ofertę o te bardzo wyczekiwane, dodatkowe produkty.

CEO FxPro, Charalambos Psimolophitis, skomentował poszerzenie oferty w następujący sposób:

“Każda nowa usługa, którą wprowadzamy, motywowana jest naszymi ciągłymi staraniami, aby zapewniać coraz lepsze warunki inwestycyjne naszym klientom. Ponieważ zaobserwowaliśmy coraz większy popyt na kontrakty CFD na więcej produktów, odpowiedzieliśmy na to zapotrzebowanie wprowadzając nowe pozycje w naszej ofercie. W ten sposób staramy się zapewnić naszym klientom możliwość rozszerzenia ich działań inwestycyjnych, a jednocześnie czerpać korzyści z naszych platform oraz wysokiej jakości egzekucji zleceń.”
*Akcje dostępne są wyłącznie dla klientów FxPro Financial Services Limited
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Powrót do komunikatów prasowych