FxPro wprowadza światowej klasy usługę VPS

1 lipca 2013 r., Londyn. FxPro Group Ltd (FxPro), broker forex działający w 100% w modelu agencyjnym z dumą ogłasza wprowadzenie usługi redukującej opóźnienia - Wirtualnego Prywatnego Serwera (VPS), który sprawi, że stracone okazje inwestycyjne przejdą do historii.

FxPro jest wiodącym w branży adwokatem uczciwego oraz transparentnego handlu. Firma oferuje go dzięki agencyjnemu modelowi egzekucji zleceń. W przeciwieństwie do wielu innych brokerów, którzy większość swoich zysków czerpie z porażek klientów, model agencyjny FxPro powoduje, że firma zarabia wtedy, gdy klienci odnotowują zyski.

“Wprowadzenie usługi FxPro VPS idealnie zgrane jest z uruchomieniem narzędzia do budowania strategii FxPro Quant oraz bazą algorytmów EA - Biblioteką FxPro. Dzięki korzystaniu z usługi VPS inwestorzy będą w stanie zoptymalizować działanie robotów EA i w ten sposób poprawić uzyskiwane wyniki inwestycyjne.” Charalambos Psimolophitis, CEO, FxPro

FxPro podjęło współpracę z BeeksFX, światowym liderem w dostarczaniu usług VPS, aby zapewnić najwyższej jakości usługę VPS klientom korzystającym z FxPro cTrader/cAlgo oraz FxPro MT4. Ta wiodąca na rynku usługa działa 24/7 i gwarantuje, że roboty Expert Advisors (EA) działają tak, jak powinny i wtedy kiedy powinny.

Fakty o FxPro VPS:

  • Funkcjonowanie 24/7
  • Nieprzerwane działanie (bez restartów/ bez zakłóceń związanych z brakiem prądu)
  • Obniżone opóźnienia 1-5ms (czas potrzebny na przekazanie zlecenia na serwer do realizacji)
  • Szybsza egzekucja zleceń
  • Idealna usługa dla inwestorów korzystających z automatycznych strategii

Dzięki modelowi agencyjnemu FxPro może poszczycić się bardzo małymi opóźnieniami, a wprowadzenie usługi VPS oznacza jeszcze szybszą egzekucję zleceń. W normalnych warunkach inwestycyjnych, trader walutowy w Chinach może doświadczać opóźnienie sięgające 300-400 ms. Dzięki VPS opóźnienie zostanie zmniejszone do zaledwie 1-5ms.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Powrót do komunikatów prasowych