info
Handluj odpowiedzialnie. Handluj odpowiedzialnie.Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 74.02% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy. Kontrakty CFD oraz spread betting to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 77.37% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD oraz spread betting u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz spread betting oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
Handluj odpowiedzialnie: Handel kontraktami CFD wiąże się ze znacznym ryzykiem.

FxPro uruchamia nową stronę internetową

21 listopada 2018 r., Londyn. Listopad to kolejny produktywny miesiąc dla internetowego brokera FxPro. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy i zaangażowania firma uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej, dzięki czemu marka zyskała wyrafinowany, a zarazem żywy wygląd.

Nowa strona FxPro przekazuje czytelny komunikat o tym, jaka jest pozycja firmy i jakimi kieruje się wartościami. Strona posiada zoptymalizowany i interaktywny wygląd. Nawigacja po stronie jest bardzo intuicyjna i pozwala traderom bardzo szybko odnaleźć informacje, których szukają.

Dyrektor działu marketingu FxPro, Ilya Holeu, powiedział:

“To nie tylko nowa strona internetowa. To nowa identyfikacja wizualna marki, która urzeczywistnia nasze podstawowe wartości. Kochamy to, co robimy i chcemy, aby wszyscy o tym wiedzieli.”

Przejdź na nową stronę: www.fxpro.com.

Bądźmy w kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Śledź aktywność FxPro na Facebooku, Instagramie, Twitterze, LinkedIn, Telegramie oraz na Youtubie.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Powrót do komunikatów prasowych