NAGRODA Bez interwencji Biurka Dilera

Większość zleceń klientów jest realizowanych w czasie krótszym niż 13 milisekund.

W FxPro wszystkie zlecenia klientów są anonimowo przeprowadzane Bez Interwencji Biurka Dilera, zgodnie z naszą Polityką Wykonania Zleceń. Ponad 99,9% zrealizowanych zleceń klientów w czasie krótszym niż 42 milisekundy z maksymalnie 7000 zamówień na sekundę.

NAGRODA ZA WYKONANIE

Korzyści z Braku Wykonania Biurka Dilera

Głęboka Płynność Finansowa

Uzyskaj dostęp do głębokiej płynności finansowej i skorzystaj z najlepszych dostępnych cen bid i ask za każdym razem, gdy dokonujesz transakcji.

Anonimowy Handel

Twoje zlecenia wykonywane są całkowicie anonimowo. Dostawcy płynności nie mają dostępu do charakterystyki Twojego handlu oraz do innych poufnych informacji.

Ultraszybkie Wykonanie Zleceń

Dzięki wcześniejszemu rejestrowi 199,397 wypełnianych zlecenia w ciągu jednego dnia FxPro umożliwia korzystanie z bardzo szybkiej realizacji zleceń, przy czym większość zamówień klientów wypełniona jest w czasie poniżej 13 milisekund.

 

W jaki sposób moje zlecenia są realizowane?

icon trades executed
Twoje zlecenia są realizowane metodą egzekucji natychmiastowej lub egzekucji rynkowej, w zależności od typu Twojego konta oraz rodzaju zlecenia.
Dzięki dużym wolumenom i ogólnemu kierunkowi transakcji naszych klientów, mamy możliwość wewnętrznie ustalić najlepszy możliwy sposób przepływu zleceń. Pozwala nam to na zminimalizowanie ryzyka bez żadnej ingerencji w Twoje zlecenia.

Ponieważ nie wszystkie pozycje klientów są zabezpieczone, zawsze pozostaje nam jakieś ryzyko aż do poziomu naszego limitu ryzyka rynkowego. W przypadku zbyt dużego ryzyka może ono być zabezpieczane zewnętrznie.

PEŁNA Transparentność

Od pierwszego dnia FxPro opowiada się za przyjęciem bardziej przejrzystych i etycznych praktyk w branży handlu online. Zawsze byliśmy transparentni i opracowaliśmy wielokrotnie nagradzany model wykonania, który spełnia wymagania klientów.

 • Pozytywny 37.4 % Negatywny 23.5 % Po cenie 39.1 %
  Statystyki Poślizgu w 2016 roku

  Na Rynku Walutowym ceny zmieniają się o milisekundę. W 2016 r. 39,1% zlecenia naszych klientów zostały zrealizowane po zażądanej cenie, a 37,4% zleceń klientów zostało wykonane z dodatnim poślizgiem, otrzymując jeszcze lepszą cenę.

 • Statystyki Rekwotowań w 2016 roku

  W 2016 roku tylko 5,19% zleceń wszystkich klientów otrzymało rekwotowania z czego 2,44% otrzymało jeszcze lepszą cenę do realizacji zlecenia.

  Bez Rekwotowań 94.81 %
  Pozytywne rekwotowania 2.44 %
  Negatywne rekwotowania 2.75 %
Dlaczego FxPro nie jest Brokerem STP

STP, czyli Straight-Through-Processing (Bezpośrednie przetwarzanie płatności), jest jednym z najbardziej błędnie interpretowanych terminów w handlu online. Często uważane za związane z realizacją, które klient otrzymuje od swojego brokera, STP jest w rzeczywistości procesem po zakończeniu transakcji handlowej między kontrahentami wykonawczymi, a minimalnym wpływem na szybkość lub cenę wykonania, jaka jest oferowana klientom detaliczny. Chociaż FxPro wykorzystuje technologie STP, klasyfikujemy się jako NDD zgodnie z prawdziwą metodą, za pomocą której realizujemy zamówienia klientów.

Dlaczego FxPro nie jest Brokerem ECN

ECN oznacza Electronic Communication Network i jest często błędnie traktowana jako synonim wykonania NDD. W rzeczywistości ECN odnosi się do anonimowej komunikacji pomiędzy kontrahentami wykonującymi transakcje, co w rzeczywistości może prowadzić do braku gwarantowanych wypełnień i gorszych cen dla klientów detalicznych. FxPro to broker z prawdziwą egzekucją typu No Dealing Desk, co oznacza, że realizujemy zlecenia klientów bez udziału weryfikatora.

Czy nadal masz pytania o nasz Model Wykonania NDD? Skontaktuj się z naszą wielokrotnie nagradzaną Obsługą Klienta.
UP