Konta FxPro Premium

Konta FxPro Premium to ekskluzywne konta handlowe dla osób o wysokich dochodach oraz tych, którzy często i aktywnie handlują dużymi wolumenami. Z kontem Premium, możesz skorzystać z wielu ekskluzywnych ofert, aby pomóc uzupełnić swoje umiejętności i strategie. Do konta Premium kwalifikują się klienci FxPro z depozytem $ 50,000 + (lub równowartość w innej walucie).

Brak opłat za Wpłaty/Wypłaty

Wszystkie opłaty wpłat i wypłaty, niezależnie od metody płatności, pokrywane są przez FxPro. Cenimy naszych klientów i dzięki tej usłudze mamy nadzieję dopomóc im w dalszych inwestycjach.

Dedykowany menadżer konta

Korzystaj z ekskluzywnego wsparcia od Twojego dedykowanego menadżera konta, który pomoże Ci we wszystkim, czego będziesz potrzebować.

Darmowy VPS

Uzyskaj darmowy dostęp do Wirtualnego Prywatnego Serwera FxPro (VPS). Na tym serwerze możesz przesłać oraz uruchomić MT4 Expert Advisors oraz cAlgo Robots przez 24 godziny dziennie, przy znacznie obniżonej latencji.

Dzienne Analizy Rynku

Korzystaj z bezpłatnego abonamentu dziennych analiz rynkowych i otrzymuj bezpłatną analizę od ekspertów ekonomii, do pomocy przy Twoich strategiach handlowych.

Ekskluzywne Wydarzenia

Otrzymuj zaproszenia na ekskluzywne seminaria oraz imprezy, ze specjalnym ustaleniem dotyczącym Twojej obecności oraz pokrycie wielu kosztów przez FxPro.

Jak mogę założyć konto FxPro Premium?

Aby uzyskać więcej informacji na temat założenia konta FxPro Premium, wypełnij poniższy formularz, a jeden z naszych dedykowanych menedżerów konta wkrótce się z Tobą skontaktuje i przedstawi dostępne możliwości. Alternatywnie, możesz skontaktować się z nami pod adresem premium@fxpro.com.

Handluj Odpowiedzialnie: Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej. 79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej. 79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.