FxPro cTrader

Względnie nowy gracz na rynku platform transakcyjnych, cTrader szybko przyciągnął lojalne grono inwestorów, którzy wymagają dodatkowego poziomu dywersyfikacji. Zaprojektowany specjalnie z myślą o handlu kontraktami na różnicę, cTrader jest platformą dającą inwestorom dostęp do pełnej głębokości rynku podczas składania zleceń.

Platforma FxPro cTrader Web zapewnia Ci wszystkie korzyści płynące z prawdziwego handlu, bez potrzeby instalacji dodatkowych aplikacji w systemie. Teraz możesz zalogować się na konto cTrader z dowolnego miejsca i z dowolnej przeglądarki połączonej z Internetem. Skorzystaj z profesjonalnych warunków handlowych zapewnionych przez FxPro, z pełną głębokością rynku i informacjami o wolumenie handlowym, zamykaniem i otwieraniem pozycji za pomocją jednego kliknięcia. Już nigdy więcej nie przegap zyskownych transakcji.

Sieciowa usługa FxPro cTrader niesie ze sobą wszystkie korzyści płynące z handlu w oknie przeglądarki. Teraz możesz zalogować się na swoje konto cTrader gdziekolwiek jesteś, bez potrzeby instalowania oprogramowania. Korzystaj z zalet FxPro z pełną głębokością rynku i szerokim zakresem informacji, otwieraj i zamykaj pozycje jednym kliknięciem i nigdy więcej nie przegap żadnej okazji.

Porównanie platform
cAlgo
FxPro MT4 Web

Zobacz, jak nasze główne platformy transakcyjne wypadają względem siebie, przechodząc do naszej strony porównującej platformy.

Przejmij kontrolę nad swoimi transakcjami, tworząc własne boty i wskaźniki, wykorzystując język C#.

Nie masz dostępu do swojego komputera? Skorzystaj z platformy MT4 WebTrader aby zalogować się do swojego konta transakcyjnego z dowolnej przeglądarki z dostępem do Internetu.

UP