Platformy mobilne

Wykorzystanie platform mobilnych zmieniło sposób, w jaki ludzie prowadzą handel. Nie musisz już pozostawać przyklejony do ekranu swojego terminalu transakcyjnego, teraz możesz kontrolować sytuację na rynkach z ekranu swojego smartfona lub tabletu i składać zlecenia zawsze na czas, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. FxPro oferuje mobilne wersje swoich głównych platform transakcyjnych, które zyskują na atrakcyjności dzięki naszej bezstronności i braku interwencji z biurka dealera.

  • Handluj w dowolnym czasie z każdego miejsca na świecie.
  • Dostępne wersje na systemy Android, iOS oraz wersje dla przeglądarek internetowych
  • Natychmiastowa realizacja zleceń
  • Interfejs przyjazny dla użytkownika

Dzięki MT4 na iPhone’a i iPada możesz teraz cieszyć się najpopularniejszymi platformami transakcyjnymi w branży w połączeniu z pełną mobilną funkcjonalnością. Otwieraj i zamykaj pozycje z łatwością ze swojego iPhone’a lub iPada, śledź rynki i przeprowadzaj analizę techniczną prosto ze swojego urządzenia z ponad 30 predefiniowanymi wskaźnikami.

 

System Android stanowił rewolucję dla urządzeń mobilnych, podobnie jak platforma MetaTrader4 stanowiła technologiczną rewolucję w handlu online. Teraz oba rozwiązania łączą się w postaci MetaTrader4 dla systemu Android, dając Ci dostęp do kont transakcyjnych MT4 z każdego urządzenia Android połączonego z internetem.

Otrzymaj link do pobrania prosto na swój telefon

+
 
Wybierz system operacyjny
Pulpit FxPro MT4
Pulpit FxPro cTrader
Porównanie platform

Pobierz najpopularniejszą w branży platformę transakcyjną i korzystaj z niej w profesjonalnych warunkach zapewnianych przez FxPro.

Pobierz i zainstaluj klienta naszej nagradzanej platformy transakcyjnej.

Zobacz, jak wypadają nasze główne platformy względem siebie, przechodząc na stronę porównania.

UP