FxPro MT5 (MetaTrader 5): Ewolucja w obrocie handlowym

MetaTrader5 to zaawansowana i wszechstronna platforma, która zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, by realizować transakcje na rynkach finansowych. Kontynuując imponującą spuściznę wcześniejszej wersji, platforma MT5 jest nie tylko zaawansowana, ale też łatwa w obsłudze, umożliwiając dostosowanie układu ekranu do własnego stylu transakcji. Analizuj rynki, korzystając z bogatego wyboru zainstalowanych wskaźników technicznych i obiektów graficznych, składaj zlecenia i zarządzaj bez trudu poziomem ryzyka.

Zacznij Handel Teraz Wliczone Darmowe Demo

Transakcje na kontraktach CFD wiążą się ze znacznym ryzykiem strat

Niedawno dodana do naszej oferty platform handlowych, FxPro MT5 w przeglądarce umożliwia dostęp do rynków całego świata z dowolnego miejsca oraz natychmiastowego handlu z dowolnej przeglądarki i systemu operacyjnego. Bez konieczności pobierania, FxPro MT5 w przeglądarce łączy w sobie praktyczność oraz różnorodność funkcji platformy handlowej MT5 z realizacją zleceń FxPro wielokrotnie nagradzaną.

MT5 w przeglądarce to zaawansowana internetowa platforma z wieloma funkcjami handlowymi, umożliwiająca dostęp do globalnych rynków bez konieczności pobierania lub instalowania żadnego oprogramowania.

Kluczowe Funkcje
  • Handel CFD w 5 kategoriach aktywów
  • Dostępna we wszystkich przeglądarkach i systemach operacyjnych
  • Wiele ram czasowych do wyboru
  • Handel jednym kliknięciem
  • Informacje o głębokość rynku
 
UP