Narzędzia transakcyjne i aktualności rynkowe

Otwórz konto FxPro i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych usług oraz narzędzi transakcyjnych, które pomogą Ci usprawnić Twoje obroty.

Algorytmiczne narzędzia transakcyjne

FxPro Quant

Nasz rewolucyjny kreator strategii wizualnej pozwala zamienić Twoje strategie w algorytmy handlowe, które automatycznie działają na naszych platformach MT4 i cTrader. To narzędzie otwiera algorytmiczne strategie rozwoju dla każdego, bez konieczności umiejętności kodowania.

Dowiedz się więcej
FxPro VPS

Prześlij swoje algorytmy handlowe na nasz wirtualny prywatny serwer o niskim opóźnieniu. Handluj przez całą dobę, bez przestojów, a nawet bez konieczności włączania komputera.

Dowiedz się więcej

Kalendarz ekonomiczny

Zaplanuj swój dzień handlowy co do minuty z naszym łatwym w użyciu kalendarzem ekonomicznym. Poznaj wszystkie raporty gospodarcze, które mają się ukazać, wyniki historyczne, konsensus prognoz i prawdopodobną zmienność.

Zobacz kalendarz ekonomiczny

Wydarzenia FxPro

Webinaria FxPro

Nasze cotygodniowe webinaria prowadzone przez naszych stałych ekspertów dostarczą Ci cennych informacji na temat różnych dziedzin handlu walutowego. Zarejestruj się z wyprzedzeniem, aby uczestniczyć w naszych webinariach na żywo lub przejrzyj później nasze archiwa wideo.

Dowiedz się więcej

Seminaria FxPro

FxPro organizuje różne seminaria na całym świecie z myślą o zaoferowaniu przedsiębiorcom naszych produktów oraz zaktualizowaniu ich wiedzy na temat działań, jakie podejmujemy, aby poprawiać doświadczenie naszych klientów.

Dowiedz się więcej

FxPro na imprezach branżowych

Szukaj nas na targach finansowych, na których zazwyczaj wystawiamy stoisko, aby nawiązać kontakt z dotychczasowymi oraz nowymi klientami. Poinformujemy Cię e-mailem, gdy pojawimy się na targach w Twojej okolicy. Z przyjemnością poznamy osobiście naszych klientów, więc koniecznie przyjdź nas odwiedzić.

Dowiedz się więcej

Analiza handlu

Panel użytkownika FxPro

Panel użytkownika FxPro zapewnia dostęp do najświeższych informacji na temat ruchu walut oraz ich kierunku, a także informuje Cię o tym, jak upozycjonowana jest większość naszych klientów. Znajdziesz tutaj również dane na temat pozycji według transakcji i wolumenu obrotów oraz na temat transakcji i zmienności walut ze względu na czas.

Zobacz pełną wersję
Kalkulator FxPro

Wykonuj wszystkie najważniejsze kalkulacje handlowe, takie jak obliczanie depozytu, transakcji swap, wartości pipsów, zysku i prowizji cTrader w jednym miejscu i sprawdź dokładnie, jak wyglądają Twoje obroty.

Wszystkie kalkulatory

Aplikacja FxPro Tools

Udostępniona do pobrania na

Dowiedz się więcej o FxPro Tools

Analiza techniczna

Trading Central

Trading Central, wiodący dostawca bezstronnej analizy technicznej dla profesjonalistów na rynku, obsługuje obecnie ponad 100 instytucji finansowych w ponad 30 krajach, wysyłając alarmy i sygnały handlowe dotyczące dewiz, akcji, indeksów, towarów i obligacji. Trading Central dostarcza pomysłów handlowych i pomaga Ci potwierdzić Twoje istniejące strategie.

Dowiedz się więcej

Analiza fundamentalna

Blog FxPro

Dla naszych kluczowych handlowców stworzyliśmy blog FxPro: źródło profesjonalnej analizy rynku wraz z codziennym wglądem w wydarzenia na runku walutowym, alarmami, zestawieniami rynkowymi, artykułami, filmami oraz aktualizacjami na temat naszej firmy.

Dowiedz się więcej
Aktualności rynkowe

Handlowcy FxPro otrzymują również bezpośrednio na swój terminal transakcyjny MT4 aktualności rynkowe, ekskluzywne informacje oraz profesjonalne sprawozdania z wiodących finansowych serwisów informacyjnych.

Dowiedz się więcej

Dlaczego FxPro?

Blog FxPro

Produkty i spready

Dowiedz się, dlaczego handlowcy z całego świata wybierają FxPro

Wszystko, co musisz wiedzieć o rozwoju rynku, aktualizacje firmowe i przydatne artykuły — wszystko w jednym miejscu.

Dowiedz się wszystkiego o instrumentach handlowych i konkurencyjnych cenach FxPro.

UP