info
Handluj odpowiedzialnie.
Handluj odpowiedzialnie.Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 70.25% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy. Kontrakty CFD oraz spread betting to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 75.56% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD oraz spread betting u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz spread betting oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
Handluj odpowiedzialnie: Handel kontraktami CFD wiąże się ze znacznym ryzykiem.

Algorithmic Trading

cAlgo to zaawansowana aplikacja kodująca do wskaźników algorytmicznych i technicznych, która pozwala ci na tworzenie strategii do handlu algorytmicznego oraz własnych wskaźników.

cAlgo posiada własny edytor kodów, dzięki czemu możesz tworzyć własne roboty i testować ich działanie na historycznych danych.

Możesz używać cAlgo do pobierania nowych algorytmów i wskaźników z sieci deweloperów cTrader w celu zoptymalizowania swojego handlu algorytmicznego. cAlgo posiada także zakładkę optymalizacji, która pozwala na określenie najlepszych parametrów dla swojego robota cBot.

Poradnik wideo cAlgo

Dowiedz się więcej o handlu algorytmicznym dzięki naszym poradnikom wideo cAlgo.

Instrukcja cAlgo

Naucz się dodawać roboty do cAlgo i jak zintegrować je z platformą cTrader.

FxPro cTrader na komputer

Eksperymentuj z handel algorytmicznym na naszej rewelacyjnej platformie transakcyjnej cTrader.