Warunki handlowe

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Egzekucja
Egzekucja rynkowa
Egzekucja rynkowa
cTraderSpread + 0,35$ za 10 tys. obrotu
Minimum: N/AŚrednia: 0.88
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Poziom Limit oraz Stop0 points
Wykorzystane środki (1:100 poziom dźwigni) w USD1000 CAD X USDCAD Rate
Minimalna wielkość kontraktu1000 USD (0.01 lots)
Minimalny krok dla zwiększenia wielkości kontraktu1000 USD
Wymagany depozyt do otwarcia pozycji typu lock *0

* Tylko w przypadku, gdy poziom depozytu > 100%

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

Podane spready oparte są o ważoną czasowo średnią z godzin 09:00 - 21:00 (GMT) 01/04/2020 - 30/06/2020. Pomimo, że FxPro dokłada wszelkich starań, aby oferować konkurencyjne spready o każdej godzinie, klienci powinni mieć na uwadze, że ich wartość może się zmieniać i są one podatne na warunki panujące na określonym rynku. Powyższe spready podane są wyłącznie w celach orientacyjnych. Zalecamy klientom sprawdzać publikacje ważnych informacji w naszym Kalendarzu ekonomicznym, bowiem mogą one wpłynąć między innymi na zwiększenie poziomu spreadów.

Stałe spready będą obowiązywać wyłącznie dla ‘natychmiastowych zleceń’; wszystkie pozostałe rodzaje zleceń podlegają przepisom zawartym w Zasadach egzekucji zleceń.

Powyżej wymienione spready obowiązują podczas normalnych warunków inwestycyjnych na rynku. FxPro posiada prawo do zmiany powyższych spreadów w zależności od panujących na rynku warunków, zgodnie z 'Zasadami działalności biznesowej'.

Handluj z FxPro kontraktami CFD na parze walutowej USD/CAD.

FxPro oferuje kontrakty CFD na USD/CAD i ponad 70 innych parach walutowych, w tym pary glówne, drgorzedne oraz egzotyczne, którymi mozna handlowac na wszystkich platformach wlacznie z FxPro MT4, FxPro MT5 i FxPro cTrader. Kontraktami CFD na waluty mozna handlowac przez 24/5, przy egzekucji natychmiastowej lub rynkowej, a takze ze stalymi i zmiennymi spreadami w zaleznosci od typu posiadanego konta. Decydujac sie na handel z FxPro kontraktami CFD, zyskujesz korzysci w postaci konkurencyjnych cen z niskimi spreadami wynoszacymi nawet 0 pipów na glównych parach walutowych, szybkiej egzekucji zlecen i profesjonalnych warunków handlowych.

Jesli masz jakies pytania w kwestii handlu za posrednictwem FxPro na parze United States Dollar/Canadian Dollar, albo na jakiejkolwiek innej parze walutowej, to prosimy o kontakt z naszym dzialem Obslugi Klienta.