Warunki handlowe

Platforma
MT4
MT4
MT5
Egzekucja
Wykonanie Natychmiastowe
Wykonanie Natychmiastowe
Egzekucja rynkowa
Egzekucja rynkowa
MT4Zmienne spready
Minimum: N/AŚrednia: 35.05
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Poziom Limit oraz Stop50
Minimalne wahanie ceny0.01
Wartość 1 ticka0.01 USD
Wielkość 1 lota1 Oz
Minimalna wielkość kontraktu1 Oz
Minimalny krok dla zwiększenia wielkości kontraktu1 lot
Wymagany depozyt do otwarcia pozycji typu lock *0

* Tylko w przypadku, gdy poziom depozytu > 100%

Podane spready oparte są o ważoną czasowo średnią z godzin 09:00 - 21:00 (GMT) 01/04/2020 - 30/06/2020. Pomimo, że FxPro dokłada wszelkich starań, aby oferować konkurencyjne spready o każdej godzinie, klienci powinni mieć na uwadze, że ich wartość może się zmieniać i są one podatne na warunki panujące na określonym rynku. Powyższe spready podane są wyłącznie w celach orientacyjnych. Zalecamy klientom sprawdzać publikacje ważnych informacji w naszym Kalendarzu ekonomicznym, bowiem mogą one wpłynąć między innymi na zwiększenie poziomu spreadów.

Powyżej wymienione spready obowiązują podczas normalnych warunków inwestycyjnych na rynku. FxPro posiada prawo do zmiany powyższych spreadów w zależności od panujących na rynku warunków, zgodnie z 'Zasadami działalności biznesowej'.

Metale szlachetne są ogromnie popularnymi instrumentami inwestycyjnymi i często są wybierane przez traderów, którzy szukają bezpiecznych produktów do swojego portfolio inwestycyjnego. Złoto często uważane jest za bezpieczną przystań dla inwestorów, zwłaszcza w czasach niepewności gospodarczej. rozpocznij handel złotem z FxPro i zdywerysfikuj swoje portfolio inwestycyjne.

Możesz natychmiast rozpocząć handel złotem na naszych platformach MT4, MT5 oraz cTrader. Przewiń powyższy wykres i znajdź ceny kupna i sprzedaży, wartość tego metalu szlachetnego oraz jego historyczne notowania i zmienność. Informacje te mogą posłużyć do podejmowania świadomych decyzji podczas handlu złotem. Możesz także otworzyć darmowe konto demo i poćwiczyć, zanim rozpoczniesz handel złotem na koncie transakcyjnym.

Jeżeli jesteś zainteresowany dywersyfikacją swojego portfolio, to rozpocznij handel złotem i skontaktuj się z FxPro już dziś.