Warunki handlowe

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Egzekucja
Egzekucja rynkowa
Egzekucja rynkowa
cTraderSpread + 0,35$ za 10 tys. obrotu
Minimum: 160.00Średnia: 267.47
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Poziom Limit oraz Stop0
Minimalne wahanie ceny0.01
Wartość 1 ticka1 USD
Wielkość 1 lota100 Oz
Minimalna wielkość kontraktu1 Oz
Minimalny krok dla zwiększenia wielkości kontraktu1 lot
Wymagany depozyt do otwarcia pozycji typu lock *0

* Tylko w przypadku, gdy poziom depozytu > 100%

Podane spready oparte są o ważoną czasowo średnią z godzin 09:00 - 21:00 (GMT) 01/04/2020 - 30/06/2020. Pomimo, że FxPro dokłada wszelkich starań, aby oferować konkurencyjne spready o każdej godzinie, klienci powinni mieć na uwadze, że ich wartość może się zmieniać i są one podatne na warunki panujące na określonym rynku. Powyższe spready podane są wyłącznie w celach orientacyjnych. Zalecamy klientom sprawdzać publikacje ważnych informacji w naszym Kalendarzu ekonomicznym, bowiem mogą one wpłynąć między innymi na zwiększenie poziomu spreadów.

Powyżej wymienione spready obowiązują podczas normalnych warunków inwestycyjnych na rynku. FxPro posiada prawo do zmiany powyższych spreadów w zależności od panujących na rynku warunków, zgodnie z 'Zasadami działalności biznesowej'.

Metale szlachetne są niezwykle popularnymi instrumentami inwestycyjnymi i często sięgają po nie inwestorzy, którzy szukają bezpiecznej i pewnej inwestycji do swojego portfolio. Platyna uchodzi wśród traderów za bezpieczną inwestycję, zwłaszcza w okresach ekonomicznej niepewności. Rozpocznij handel platyną w FxPro i zdywersyfikuj swoje portfolio inwestycyjne.