info
Handluj odpowiedzialnie.
Handluj odpowiedzialnie.Handluj odpowiedzialnie.Kontrakty CFD to złożone instrumenty i wiążą się z wysokim ryzykiem gwałtownej straty pieniędzy ze względu na mechanizm dźwigni. 77% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego usługodawcy. Musisz rozważyć, czy rozumiesz zasady działania kontraktów CFD oraz czy stać cię na ryzyko utraty pieniędzy.
Handluj odpowiedzialnie: Handel kontraktami CFD wiąże się ze znacznym ryzykiem.

FxPro ogłasza drugą piłkarską umowę sponsorską: Fulham FC

FxPro, wiodący globalny broker detaliczny na rynku forex oraz kontraktów CFD, potwierdził dziś, że będzie sponsorował drużyny piłkarskie z angielskiej Premier League zarówno w Londynie, jak i w Birmingham.

FxPro podpisało w ostatnim czasie dwie umowy sponsorskie, dzięki czemu znajdzie się na koszulkach zarówno Fulham FC z Londynu, jak i Aston Villa FC z Birmingham.

Główny sponsor Fulham FC

Alistair Mackintosh, CEO Fulham Football Club powiedział:

“Jest mi niezmiernie miło powitać FxPro w Fulham w okresie sukcesów oraz optymizmu w klubie, zarówno na, jak i poza boiskiem. To zawsze jest okazja do świętowania, gdy otwiera się przed tobą możliwość współpracy z marką, która dzieli twoje poświęcenie i wizję sukcesu. FxPro już teraz jest obecny na całym świecie, a podjęcie współpracy z klubem z Premier League, jeszcze bardziej wzmocni tę obecność. Oczywiście jest to także korzystne dla globalnego zasięgu Fulham, który pojawił się po sukcesie na europejskich boiskach w zeszłym sezonie oraz uznaniu dla klubu, jakie pojawiło się z całego świata. Jesteśmy bardzo podekscytowani wizją współpracy.”

Principal Partner Aston Villa FC

Paul Faulkner, CEO Aston Villa Football Club powiedział:

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi oraz podekscytowani podjęciem współpracy z FxPro. Współpraca odzwierciedla nasz ciągły rozwój jako klubu, po sezonie w którym po raz trzeci z rzędu zakończyliśmy rozgrywki w Premier League na szóstym miejscu oraz dwukrotnie dochodząc do finału Carling Cup na Wembley oraz do półfinału FA Cup. Równocześnie jest nam niezmiernie miło poinformować, że Acorns zostaje naszym oficjalnym partnerem charytatywnym. W spotkaniach, w których wzięli udział przedstawiciele FxPro oraz Acorns, już zdążył zawiązać się sojusz na rzecz przyszłych działań.”

FxPro stara się poszerzyć swój profil na kluczowych rynkach, a wybór popularnych i wspieranych przez licznych kibiców zespołów z dwóch najważniejszych ekonomicznie i najludniejszych miast w Wielkiej Brytanii jest naturalnym krokiem dla przyszłych ambicji firmy.

Denis Sukhotin, dyrektor FxPro powiedział:

“FxPro stara się umacniać pozycję marki poprzez umowy sponsorskie. Zostanie głównym sponsorem dwóch legendarnych klubów piłkarskich z dwóch wielkich miast to nasz sposób na dzielenie się sukcesem z klientami i gwarancja wsparcia dla fanów. Współpraca będzie także korzystna dla drużyn, ponieważ prowadzimy wiele akcji charytatywnych w lokalnych społecznościach oraz na całym świecie. Premier League to najpopularniejsza i najchętniej oglądana liga sportowa na świecie. Szacowana liczba widzów na całym świecie to więcej niż miliard osób w 202 krajach - a więc możliwość wzrostu rozpoznawalności naszej marki w ten sposób jest ogromna.”
Powrót do komunikatów prasowych
O FxPro

FxPro to wielokrotnie nagradzany broker online, który obsługuje klientów detalicznych oraz instytucjonalnych w ponad 170 krajach na całym świecie. FxPro zapewnia dostęp do konkurencyjnych cen oraz głębokiej płynności bez ingerencji działu transakcyjnego (z zastrzeżeniem Zasad egzekucji zleceń FxPro) za pośrednictwem zaawansowanych platform transakcyjnych, wybitnej technologii egzekucji zleceń oraz narzędzi algorytmicznych.

FxPro Group Limited to holding, w którego skład wchodzą FxPro Financial Services Ltd, FxPro UK Limited, FxPro Global Markets MENA Limited oraz FxPro Global Markets Limited.

FxPro Group Limited to holding, w którego skład wchodzą FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited oraz FxPro Global Markets Ltd. FxPro UK Limited posiada licencję oraz podlega nadzorowi Financial Conduct Authority (nr licencji: 509956). FxPro Financial Services Ltd posiada licencję oraz podlega nadzorowi Cyprus Securities and Exchange Commission (nr licencji: 078/07) oraz Financial Services Board (nr licencji: 45052). FxPro Global Markets MENA Limited posiada licencję oraz podlega nadzorowi Dubai Financial Services Authority (nr licencji: F003333). FxPro Global Markets Ltd posiada licencję oraz podlega nadzorowi Securities Commission of the Bahamas (nr licencji: SIA-F184).

Kontakt dla mediów

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960